Rok 2013

Yablonec Devils : FbK Maršovice - 16 : 2 (3x20 minut) a 1 : 2 (1x15 minut)
24.3.2013 - 11.00 - 12,30 hod. - Smržovka
Zhodnocení:
tradiční soupeř a tradičně :-( jsme s ním prohráli - výhru s ním máme jen jednu a to na turnaji Džíny Exel Cup. Opět jsme na soupeře nestačili v první třetině (8:1), ve druhé jsme opticky vyrovnali hru (4:0) a ve třetí to bylo asi nejlepší (4:1). Goly za nás: Haršán 1x a nová akvizice Michal Kurilla 3x.
Sestava:
obrana - Dan, Tim + Tomáš, Malej Ondra
útok - Mirek,Milan,Petr a Michal,Kurilla,Velkej Ondra
Na závěr:
naše standartní hra, kdy se srovnáváme s velkým hřištěm a vlastními možnostmi, naše slabina - zpracování míčku a poziční hra + rozhodnost v zakončení - neházel bych flintu do žita, jsme prostě někde jinde - ale co je víc než jasné - jsme tým pro turnaje, kde se hraje vždy na 20 minut - a to při dobré konstelaci hvězd máme šanci

Rok 2012

Yablonec Devils : FbK Maršovice - 12 : 5 (4:0, 4:3, 4:2)
28.4.2015 - Smržovka
Zhodnocení:
tradičně špatná 1.třetina, v té druhé do vypadalo zpočátku taky špatně, ale jakmile jsme dali první gol, bylo to lepší a trochu jsme to zkorigovali, ve třetí části zápasu jsme dokonce stáhli náskok soupeře na 3 goly, ale pak jsme si nechali dát další.... Střelci našich golů: Ondra velkej, Ondra malej, Harry, Mirek, Petr
Problémem je stále si přesně nahrát, zpracovat v požadované rychlosti míček a dostat se do příležitosti střílet - přesto,..... další dobrá zkušenost.

FbK Maršovice : Mladá Boleslav - NEHRÁNO (soupeř se nás lekl a nedostavil se)