poměrně dobré zápasy s nadějnými výsledky
remíza 1:1 a neuznaný vítězný gól na 2:1
prohra v poslední vteřině 0:1
prohra o 7.místo 3:7 - to byl "blbej zápas"

Vánoční turnaj "Devil Cup" 2014
Termín: 27.12.2014 - 13.00 - 18.00 hod.¨
Turnaj 8 - 10 týmů, hraje se ve dvou skupinách, vždy každý s každým 2x 5 minut, od čtvrtfinále 2x 8 minut.
Počet hráčů: 4 +1¨
Hřiště: malé
Místo: Sokolovna Jablonec nad Nisou
výsledek: 7. místo, závěrečný zápas jsme vyhráli7:3, celkově jsme hráli pět zápasů a 2 vyhráli. Nebylo to špatné vystoupení - dobrá týmová hra, byli jsme nejstarší :-(

Zima - jaro 2012 - 2013
vypadá to, že se roztrh pytel s pozvánkami na turnaje: Česká Kamenice, Ústí nad Labem, Hořice.... jen kdyby se nám chtělo, že chlapci ???

Tak tady je druhý:

Basta fidli cup 2012 - ODHLÁŠENO - Důvod: bylo by nás málo!

Zhodnocení:
Výborný týmový duch, přestože jsme 5 zápasů prohráli a vyhráli "jen" jeden. Očekávali jsme tak trochu "výprask" a ten se NEKONAL! Poměrně dobře jsme drželi krok s ostatními týmy. A kdyby Mirek měl v koncovce větší klid a přehled - pak zápas s AC MB mohl skončit našim vítězstvím 2:1 (spálil dvě velké šance, z nichž ta druhá byla z těch jasných - lavička už jásala). Co se dá dělat :-( Nutno vyzdvihnout výrazné zlepšení v technice střídání, řešení standartních situací a držení vlatního postu při hře v poli. Při poslením zápasu, který byl po téměr dvouhodinové pause vyzdvihuji výborný výkon obrany obou pětek - podrželi nás.
Na závěr: vzhledem k tomu, že v 5 týmech ze 7 hráli hráči s aktivní ligovou zkušeností, naše 6.místo a hlavně výsledky nejsou vůbec špatné. Gratuluji.